Články

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
Uverejnené: 26. marec 2020 Napísal: Mgr. Jana Pavlová
Dátum uverejnenia Prečítané: 1350x
Vytlačiť

Tieto dni najmä rodičia a tiež i učitelia sa snažia zapojiť všetku kreativitu a fantáziu, ktorú majú, len aby udržali svoju domácnosť v chode, rodinu pokope a nervy na uzde. Samozrejme všetkým sa život zmenil a zmeny sú ťažké. Najmä ak nás zastihnú nepripravených. Nie, nemyslím tým hmotné rezervy, ktoré každého zaujímajú, len aby mohol na niekoho zvaliť vinu a pocit svojej neistoty. Kto z nás je naozaj pripravený na zmenu? Alebo lepšie, kto je pripravený sa naozaj zmeniť? Naozaj nie je ľahké zo dňa na deň zanechať za sebou prácu, na ktorú sme dennodenne frfľali, že tam musíme chodiť. Prestať chodiť každý deň do obchodu, kde sme aj tak neradi chodievali. Začať tráviť viac času s rodinou a venovať sa jej, po čom sme vždy tak túžili. Teraz máme čas na upratovanie, opravovanie spotrebičov a skrášľovanie svojej domácnosti, po čom sme vždy tak túžili. Naozaj sa chceme meniť?

 

Sama na sebe vidím ako ťažko sa mi organizuje svoj čas, a pritom som vždy chcela byť pánom svojho času. Ak aj vy máte takýto problém, skúste začať usporiadaním svojich priorít. Ak máte pocit, že si neviete dať rady alebo len potrebujete povzbudenie, napíšte nám do našej poradne a my sa vám budeme snažiť poradiť. Možno naše rady nebudú také aké by ste čakali alebo chceli počuť, ale ak chceme naozaj zmenu, dajme aj týmto radám šancu.

Neváhajte nás kontaktovať emailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ostatná aktualizácia: štvrtok, 26. marec 2020, 09:41
You are here:   Home