Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
Uverejnené: 30. júl 2014 Napísal: Mgr. Jana Pavlová
Dátum uverejnenia Prečítané: 1615x
Vytlačiť

A už máme za sebou prvý letný denný tábor s názvom Malý princ, pričom sa ho zúčastnilo viac detí ako sme predpokladali :) V priebehu týždňa k nám pribudlo zopár dodatočne nahlásených detí. Spolu s našimi dobrovoľníčkami nás bolo ku koncu týždňa takmer 40. Deti ale aj vedúce - animátorky zažili kopec zábavy. Hrali sme hry, každý deň sme mali rozcvičku (viď foto), provizórny tobogán, vyrobili sme si sošky malých princov, ďalekohľady a každý kto sa tábora zúčastnil, bol na záver slávnostne pasovaný za malého princa - princeznú.

 

Deti počas tábora sa zapojili aj do projektu Mami, oci, chcem byť rytier, kde sa dozvedeli o potrebe chrániť prírodu, čím sa pričinili aj o skrášlenie svojej dušičky.

Každou zrealizovanou akciou stále viac a viac nadobúdame pocit, že aktivity podobného charakteru sú dôležitou súčasťou vývoja mladého človeka. Prostredníctvom takýchto táborov ako aj projektov veríme, že z detí sa stávajú uvedomelí členovia spoločnosti, poznajú jej potreby a čo viac, vedia sa sebarealizovať a tým nachádzajú zmysel života.

Ďakujeme celému tímu animátoriek a celkovému organizačnému tímu za podporu a vynaloženú prácu na tomto diele :)

Ostatná aktualizácia: streda, 04. február 2015, 10:17
You are here:   HomeStaršie ročníkyRočník 2014Malý princ