Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
Uverejnené: 30. september 2016 Napísal: Augustín Bačinský
Dátum uverejnenia Prečítané: 1036x
Vytlačiť

Otec, ktorý prakticky nikdy nemal čas na svojho školopovinného syna, predsa sa raz pri ňom zastavil, práve keď sa doma učil biológiu. Na veľké prekvapenie zistil, že v učebnici bola zmienka o kravách, ktoré sú vraj zdrojom mlieka. To ho nahnevalo, že v dnešnej dobe sa učí také tmárstvo. Predsa každý inteligentný človek už vie, že mlieko sa vyrába v mliekarňach. Sám takýto podnik vo svojom meste na výrobu mlieka pozná.

Rozhodol sa, že to nenechá len tak, a ihneď napísal na ministerstvo poľnohospodárstva veľmi kritický list so žiadosťou o nápravu aj v učebniciach.

To je samozrejme vtip, ktorý bežal už v minulom režime. Myslím si ale, že podobná situácia, ale reálna, je aj v povedomí väčšiny „vzdelanej" verejnosti, čo sa týka existencie satana.

 

Mnohí naozaj profesionálni vedci odhaľujú a dokazujú, že príčina našich chorôb a iných problémov je v rôznych častiach nášho tela, resp. v psychickej oblasti. Ale že ozajstnou príčinou je satan usídlený v tajnej „komnate" nášho bytia, to im pripadá ako smiešne či tmárske. Zabudli na reálnu skúsenosť našich predkov a nechcú sa ani rozprávať na túto tému s tými, ktorí sú na to dnes naozaj vzatí odborníci. Dokonca sú schopní takéto pohľady a učenia označiť za škodlivé a preto sa odvolávajú na všelijaké inštitúcie, ktoré riadia život v spoločnosti, a tým predlžujú do „nekonečna" tragický stav ľudstva...

Ostatná aktualizácia: piatok, 30. september 2016, 08:37
You are here:   HomeStaršie ročníkyRočník 2016Kto je tu vlastne tmár?